Gra Muzyka!

08
Wrz
2016

12307329_10153166133310718_8192767746304418735_o

Dzieci chwytają za tornistry i udają się do szkoły, wczasowicze wracają ze swoich wymarzonych urlopów, a na ulicach zagęszczenie pojazdów przysparza kierowców o szewską pasję. Tak, tak. Wrzesień! W tym roku przywitał nas słońcem. Już niebawem ozłocą się liście, które melodyjnie będą chrupać nam pod stopami.

Wrzesień dla kogutów, to również początek sezonu barowego. Zza adapterami pojawiają się ?dysk dżokeje? pierwszej kategorii, a każdy weekendowy wieczór rozpoczyna porywający skrecz!

Już od jutra zaczynamy bujać Was, w imię idei More Than Cocktails!

Rozkład jazdy na najbliższe 2 miesiące zapowiada się doprawdy smacznie.

Kto, Co? 

Nie zabraknie naturalnie formacji Soul Service – ?Polish Funk Dj?s?. Panowie reprezentujący ten radosny kolektyw zawsze dostarczają nam morze energii i pozytywnej atmosfery. Za każdym razem ich wieczory brzmią inaczej, w zależności od nastroju, który pragną zbudować. W ciągu najbliższych dwóch miesięcy będziemy gościć wszystkich członków Soul Service więc zaplanujcie swoje grafiki tak, abyście mogli kosztować talentów każdego z artystów. Poniżej zachęcamy do zapoznania się z ich kanałem na mixcloud, gdzie można posmakować próbki możliwości dżentelmenów z powołaniem muzycznym.

Uwielbiamy kiedy odwiedza nas W Tym Sęk oraz Senhor Efebo. Ogromna pasja oraz stale rosnąca kolekcja winyli stale zaskakująca różnorodnością. Ten pierwszy potrafi absolutnie zaskoczyć wyciągając perełki muzyczne, które wprowadzają koguty w wielką euforię. Ten drugi z kolej, wielokrotnie zamienił Kitę w knajpkę rodem z ognistej Havany. Jego propozycje z pogranicza latynoskiego funku, w trybie natychmiastowym zapełniały parkiet  pląsającymi gośćmi.

Kto nie zna Shambalayi, ten jeszcze u nas nie był. Spektakl w wykonaniu naszego serdecznego kumpla – Jarka, to porywająca sztuka, w której awangardowa selekcja muzyczna dopieszczona jest za pomocą instrumentów perkusyjnych. Kochamy jego nienormalną naturę. Przede wszystkim dlatego, że jest w 100% wiarygodna. Koniecznie musicie sprawdzić, któryś z jego wieczorów.

980445_1671775816414605_2575967135197575085_o

Z Krakowa przyjedzie do nas Plash1. Producent, b – boy, promotor kultury hip – hop oraz żywa legenda Krakowskiej sceny Dj?skiej. Jego porywające sety często możecie usłyszeć w Forum Przestrzenie oraz innych kultowych miejscówkach. Urzekł nas od pierwszego skreczu i mamy szczerą nadzieję, że kilkukrotnie nas odwiedzi w ciągu najbliższych 10 miesięcy.

Czystą rozkoszą jest mówić o tak zacnych odwiedzinach. Envee, czyli Maciej Goliński, to producent, muzyk i między innymi współtwórca zasłużonego kolektywu pt. Niewinni Czarodzieje [Innocent Sorcerers], która istnieje od 2003 roku.  Dla gości Kity Koguta zagra  tylko z winyli więc zapowiada się solidna uczta koktajlowo – muzyczna.

Na scenie Koguta ponadto wystąpią postacie, które towarzyszą nam od dawna. Gwarantujemy, że Jealo czy Cez14, to solidne marki angażujące się w historię wieczoru, który bezpośrednio kreują.

KOGUCI BLUESSSS?. 

sunday

Ożywiamy niedzielę! Tego leniwego dnia usłyszycie u nas blues. Za selekcje muzyczną odpowiedzialny będzie jeden z naszych? gości. Michał miłuję klasyczną miksologię, płyty winylowe oraz blues! Debiut za naszą konsoletą już za nim. Cały wrzesień będzie dostarczał Wam cudownych brzmień. Każdej niedzieli u Kogutów będzie dużo bardziej intymnie.

INAUGURACJA

Zaczynamy już jutro! 

vinyl entertainment presents

Sezon otwiera człowiek, którego pierwiastek widoczny jest niemal na każdej ścianie naszego baru. Autor murali Kity, człowiek orkiestra. Producent muzyczny, dj, writer, osobowość wielu talentów! Jego sety przepełnione są energią oraz zjawiskowymi skreczami, w których czuje się on wybornie. Dj Spike w naszej ostatniej rozmowie podkreślił, że przygotował nową selekcję, która ponoć stanowi idealny akompaniament dla koktajli.

Możecie sprawdzić jego umiejętności już w piątek 9 września!

W sobotę natomiast skromny i niezwykle uprzejmy – Bisti! Jego selekcja dotyka funku, disco czy boogie. Bardzo cenimy jego warsztat, gdyż często chwyta za Polskie płyty!

Dj Bisti

Rozpoczynamy kolejny muzyczny sezon. Wszystkich miłośników płyt winylowych i pozytywnych brzmień, zapraszamy w nasze skromne progi. Niebawem zaprezentujemy line – up muzyczny w pełnej krasie. Póki co plan obejmuję wrzesień oraz październik.

Macie jakieś specjalne życzenia na listopad?

Stay Tuned

 

www adamm profilowe kopia