Co za konsoletą piszczy? [Zapowiedź]

06
Lis
2015
kita plansza weekendowa2

Sezon barowy w pełni ? każdego kolejnego dnia potwierdzacie to swoją obecnością, ciesząc się uskrzydlającymi kompozycjami w skromnych włościach koguciego grodu. Potwierdza to również stan naszego blatu barowego, który ostatnimi czasy miał ponowną okazję zasmakować w ostrych szpicach kobiecych szpilek.

We wrześniu i październiku graliśmy nieco mniej, atmosfera zdawała się być nieco spokojniejsza. Staraliśmy skupić się na prezentacji nowego menu, kosmetycznych pracach remontowych i wielu, wielu innych rzeczach związanych z kreowaniem rozrywkowej instytucji, jaką jest bar.

W listopad wchodzimy tupiąc, unoszeni wysoko dzięki dźwiękom wydobywającym się z płyt winylowych. Przez najbliższe dwa miesiące kultywujemy swoje credo: #ciśniemytylkozwinyli.

Kto, kto, kto?!

Za konsoletą u Kogutów pojawią się naturalnie reprezentanci naszego ulubionego ?serwisu?- dżentelmeni z kolektywu Soul Service.

Ze swoją kolekcją płyt zjawi się u nas na pewno Ojciec Karol, który rozpoczął pisanie tekstów na naszego bloga ? pierwszy z nich, opowiadający o bar dancingu, znajdziecie w naszym archiwum.

Ponadto, z grona osób zrzeszonych w wyżej wymienionym kolektywie, będziecie mogli spotkać w Kicie panów Papa Zurę i Burna Reynoldsa. Obaj przyzwyczaili nas do pełnej niespodzianek selekcji płyt – mamy wrażenie, że każdą kolejną wizytę szczegółowo projektują wybierając niezwykłe perełki ze swojego asortymentu. Nie możemy się już doczekać kolejnych!

Dj Spike? Oczywiście! Nie mogłoby się bez niego obyć. Energia, showmanship oraz wyjątkowe ?placki? od Dużego Krzyśka już niebawem w Kicie!

Cieszy nas niezmiernie fakt, że po raz pierwszy gościć będziemy Pana Przeplacha, czyli didżeja Plash, który przybędzie specjalnie z Krakowa, aby cieszyć Was swoją wizją kreowania koktajlowo ? muzycznego wieczoru.

Shambalayaaaa!

Kochamy tego człowieka. Justin ?Shambalaya? Kulik po raz kolejny zaprezentuję swoje niesamowite umiejętności za kogucim sterem. Jego dynamiczne występy to iście diabelska kombinacja setu dj’skiego, gry na congach i wykorzystania dziwnych maszyn służących do tworzenia perkusyjnych akcentów. Rezultatem jest nieopamiętana euforia towarzysząca jego wejściu za konsoletę.

Du JuNouMi?

Za tymi Panami stęskniliśmy się dosyć mocno, tym bardziej z wielką radością informujemy, że ponownie będziemy gościć dżentelmenów z JuNouMi Records.

Prawdziwy koktajl osobowości kreujący trendy muzyczne tego kraju. Daniel Drumz (pierwszy raz tylko z winyli u Kogutów), Mr.Krime oraz Kixnare. Mhmmm. Dużo dobrej muzyki!

Dokładamy do tego wszystkiego założyciela formacji – Groha oraz wisienkę na torcie w postaci Buszkersa! Smakowicie, nieprawdaż?.

Zapowiada się ekscytujący koniec bieżącego roku.

Kochamy muzykę i nie zapominamy o jej roli.

Bujamy się w rytm koktajli!

www adamprofilowe kopia

Zobacz pełny line-up muzyczny na sezon listopad-grudzień 2015