Premiera karty „Horrory i Komedie”.

21
Paź
2015
cover horrory i komedie kopia

CZY POSIADAJĄ PAŃSTWO MENU? Tak!
Wierzymy, że prezentacja koktajli może mieć wymiar symboliczny – menu stanowi przestrzeń do ekspresji własnych marzeń, tworzenia sytuacji o których szczęśliwie śniliśmy. Jest uosobieniem osobowości twórców jego wyglądu, treści…smaku. Może również mówić wiele o przestrzeni, w której jest serwowane.

Niepodważalnie najważniejsze dla nas jest jednak to, jak Wy odbieracie nasze prace.
Nasza misja jest prosta – pragniemy Was zainspirować!

Żegnamy czule Ballady i Romanse, które dostarczyły nam mnóstwa wrażeń i jednocześnie natchnęły do kontynuacji poruszonego wątku. Chwała im za to!

Składamy na Wasze dłonie szóstą odsłonę marzeń Koguta. Cały projekt w pełni oparty jest o pomysły zespołu Kity i ta samodzielność zaowocowała czymś doprawdy wyjątkowym – burzliwą kombinacją technik, unikatową selekcją produktów oraz niezwykłą dbałością o detale. #HorroryiKomedie!

Zastanawialiście się kiedyś, jak smakuje życie z perspektywy wielkiego ekranu?

Spróbowaliśmy stworzyć dla Was płynną namiastkę tego świata, okraszoną w każdym calu filmową atmosferą. Porównanie baru i kina nie jest przypadkowe, a punktów zazębiających te dwa wymiary odnaleźć można doprawdy wiele.

Ogromną pracę w cały projekt włożył nasz zespół marketingowy – to oni nadali całości soczyste barwy i stworzyli genialny, absolutnie unikatowy materiał.
Wierzymy, że nasza wspólna praca dostarczy Waszym oczom i podniebieniom wiele miłych wrażeń.

TREŚĆ?

Pod przykrywką inspiracji znajdziecie w Horrorach i Komediach pozytywny melanż interesujących składników, smakowitych afrodyzjaków i kilka całkiem odważnych eksperymentów.

Koktajl z beczki ? ?Ptaki? – jest głęboką historią z silnym udziałem wiśni, moreli oraz aromatów wzmacnianych win. Zdobędzie on serca wszystkich koneserów długiego finiszu. ?Boski Czilałt? z kolei zaspokoi miłośników kremowych i owocowych wrażeń. Istny rarytas dla łasuchów!

Ziołowe doznania dostarczy Wam ?Dill Gang?, który wiąże w sobie aromaty koperku i kminku, zestawione z peruwiańską brandy – świeża sprawa! ?Mexican Pie? zaskoczy dla odmiany stymulującym lubczykiem i ognistą tequilą. Całość wygładza syrop z jabłek i czekolada. Ajjjj!

Piliście kiedyś smażone w przyprawach pieczarki? Brzmi dziwnie, smakuje nadzwyczajnie. Chcecie się przekonać? Skosztujcie ?El Jefe?!

Tyle w ramach aperitifu. Więcej zaskoczeń czyha na wasze podniebienia na miejscu ? w Kicie.

Premierowy charakter wydarzenia podkreśli selekcja płyt Koguciego Ojca, w zasadzie zaś Ojca Karola, reprezentującego popularny kolektyw Soul Service. Już w piątek zaserwuje on plejadę dźwięków z pogranicza funky, afrobeat, old ? school hip hop oraz wiele muzycznych fantazji.

W sobotę z kolei, dżentelmen Dook przyprawi Was o rytmiczne tupanie za pomocą slow ? mo disco, boogie i disco funk. Zapowiada się wybitna, koktajlowa atmosfera.

Rzecz jasna, podczas tego weekendu #ćiśniemytylkozwinyli.

Dodatkowo przygotowaliśmy dość szalony konkurs ? niespodziankę! W ramach uchylenia rąbka tajemnicy możemy dodać, że zmotywujemy Was do wcielenia się w największe tuzy kinematografii!

#Zażycieniezwyczajne zatem i oczywiście za #horroryikomedie!

Kukuryku!

kitacinema